Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez normális ahogy ülök?

Ez normális ahogy ülök?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy amikor leülök akkor nem a kimondott "húsra" ülök, hanem a medence csontomra érzem, hogy a csonton ülök, ez normális? Mármint ezt úgy értem, hogy nem a "farhúson" kellene ülni?

Hallottam már olyat, hogy valami "műfeneket alkalmaznak ilyenkor". Rem nekem nem kell :(


2013. dec. 3. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Direkt a csontodra ülsz, vagy kényszerítenek rá?

Ha nagyon sovány vagy, tegyál magad alá párnát.

2013. dec. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na most nem derül ki számomra,h.direkt így ülsz,vagy rendesen ülsz és mégis azt érzed,h.a csontodon?

Velem ugyanis a második fordult elő.Fájt a csontom,amikor ültem,egyre jobban.Voltam vele orvosnál,majd ortopédián,rtg.stb.csigoja torzio,ideggyulladás.20napos antibiotikum,majd a tünet ugyan úgy megvolt.kb.3-4hét után elmúlt a fájdalom,a csonton ülés érzés.kb.3hónap múlva újból előjött,majd kbkb. 2hét múlva megint megszünt.most kb.2hónapja megint a husin ülök.

2013. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
aha értem ööö ebből kifolyólag esetleg ezért fájhat a jobb lábam? Nem tudom, hogy mit csinálhattam vele, lehet meghúztam mert röplabdázok, és nem az izom fáj a lábamban, nem is a csont mert ha ülök vagy állok akkor semmi gond. Hanem amikor pl fel kell állni érzem mintha az inak fájnának. és ez kiterjed az egész jobb lábamra, de nem annyira nagy fájdalom el lehet viselni.
2013. dec. 3. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Sportorvos, ortopédus...
2013. dec. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Esetleg elmúlhat ez magától? Mármint a lábfájás. Az üléssel nincs annyira nagy problémám, mert nem fáj a fenekem csak a lábfájásra akartam kitérni, mert ha kiírok egy ilyen kérdést nem válaszolnak rá.
2013. dec. 3. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:

2# vagyok.

Ortopédiára menj el,mert lehet ideg miatt fáj a lábad,az ülés miatt. Nekem a bal lábam fájt,ezt kihagytam előző válaszomban.Olyan mintha a húsom fájna,vagy nem is tudom.Tényleg nem kibirhatatlan görcsös fájdalom,de fárasztó állandó kellemetlen érzés.

Háziorvos,ad beutalót ortopédiára és többet fogsz tudni!

2013. dec. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!