Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ezzel a térddel lehet járkálni...

Ezzel a térddel lehet járkálni? (bővebb lent)

Figyelt kérdés
1 hete kiugrott a térdem, sínben van, tehát csak alul gipszezett. Egyszer leszívták, bár nem kellett volna, említette a mostani orvosom. Megkérdeztem tőle hogy lehet- e vele járkálni, de pont az utolsó pillanatban jutott eszembe. Tehát, most kicsit vizes, de nem vészes, nem fáj. Orvosom azt mondta járkálhatok vele csak ha érzem hogy duzzad akkor fel kell pakolnom valahova és le kell feküdnöm. Vajon mehetek vele hosszabb távra is?! Azért érdekelne, hogy nem lesz -e tőle vizesebb? Buszozásra gondoltam meg mondjuk 1 óra séta.Sajnos muszáj lenne mennem, hiszen itt a karácsony , és még van pár elintéznivalóm .

2013. dec. 20. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg nem. A hosszad "lógatástól" ismét felszaporodik benne a folyadék és fájni is fog.
2013. dec. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menni mehetsz vele, mert ettől nem fog romolni a szalagszakadást-nyúlás, ami a dagadás háttere feltehetőleg. A dagadás persze nem lesz jobb a mászkálástól... Én a helyedben elintézném, amit el kell, de ha fáj nagyon, akkor nem erőltetném. (Én is ilyen helyzetben voltam 2 nap tartógipsz után brace-t kaptam, és bár dagadt volt, muszáj volt mászkálni, vonatozni, meg vizsgákra menni...)
2013. dec. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Végül el kellett mennem, nem haltam bele :)
2013. dec. 21. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, ebbe azért nem szoktak belehalni :)
2013. dec. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!