Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » S. O. s, agyrázkódás?

S. O. s, agyrázkódás?

Figyelt kérdés

16/l vagyok. Tegnap délután történt egy kis balesetem, elestem biciklivel. Egy egész kis púp lett a fejemen, érzékeny nyomásra. Azóta furcsán érzem magam, fáj a fejem, ha lefekszem, kicsit enyhül, de kelés után visszaáll, olykor szédülök, zúg a fülem és piros kis pötttöket látok.

Ez mi lehet, agyrázkódás? Bemenjek holnap a kórházba? Ha igen, ott mit csinálnak velem? Tényleg bent tarthatnak pár napig? Aggódom.:(



2014. jan. 3. 23:53
 1/6 FIVESTAR ***** válasza:

Szia:) teljesen felesleges bemenni hnap korhazba menni

tegyel a sèrülésre egy hideg borogatast, annyira ne hideget, nehogy kihulljon a hajad:P

nedves rongy, beraksz egy jó filmet es elalszol...holnap kutya bajod se lesz:) ha mégsem mulik el akk tenyleg menj be:) jobbulast

2014. jan. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tegnap óta ez megy, nagyon rossz:(
2014. jan. 4. 00:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig bizony be kéne menni a kórházba, valószínű csak agyrázkódás, nem hinném, hogy bent tartanának, de megérdemel a dolog egy röntgent, esetleg egy CT-t a nagyobb baj kiszűrése érdekében. Addig, amíg a kórházba nem mész, ágynyugalom!!! És ha romlana, akkor mentő.
2014. jan. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem agyrázkódás után 3 napig fájdogált a fejem és kicsit zombimódba kerültem.

A piros pöttyök esetleg bevérzések lehetnek a szemedben, nem? Mármint kis elpattant erek. Kívülről nem látszanak?

Háziorvoshoz is elég ha elmész, ő megnézi a reflexeidet, szemmozgásod egyszerű fizikális vizsgálattal, és eldönti van-e további teendő.

2014. jan. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A háziorvosom embertelen....nagyon bunkó, nem is szeretek menni, max ha nagyon beteg vagyok és tényleg kell rá gyógyszer.

Nem romlottam, de ugyanúgy majd szétmegy a fejem. Nem láthatóak rajta bevérzések. Most mi legyen?:/

2014. jan. 4. 09:42
 6/6 anonim ***** válasza:
baleseti sebészet.
2014. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!