Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hétfő délután óta fáj az...

Hétfő délután óta fáj az egyik lábam (talpam), főleg a sarkam meg a külső éle (tehát ahol a párnácskák vannak), de ma már a vádlim is fáj. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Azt hittem majd elmúlik, máskor is volt már ilyen ha sokat sétáltam (és hétfőn sokat sétáltam). Kedden pihentettem, viszont tegnap meg ma szintén mennem kellett ide-oda, így egyre jobban kezdett el fájni, ma már a vádlim is. Majdhogynem sántikálva megyek.

A problémám az, hogy ma már nem tudok orvoshoz elmenni, holnap pedig pár napra külföldre indulok, szóval itthoni tippekre lennék kíváncsi, hogyan tudnád kúrálni magam. (Mozgalmas 3 nap van előttem, ha még jobban fog fájni, nem bírom ki...)


2014. jan. 9. 12:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Csak akkor fáj, ha sétálok, vagy rajta állok, egyébként nem.
2014. jan. 9. 12:55
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem akarok vészmadárkodni, de én mindenképpen szakorvos vizsgálatát kérném, mert lehet életet kockáztató mélyvénás trombózis, vagy akár érszűkület (az járáskor fáj), de lehet, hogy csak egyszerű izomláz.

Irány a doki.

Jobbulást kívánok!

2014. jan. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bodnar edit ***** válasza:
Mindenek előtt ORVOS! Addig is húzódásra Aminorg kenőcs, vagy folyadék amit borogatásra kell használni. Egy másik kenőcs Flexagil ez Fekete Nadálytő kivonatot tartalmaz. Gyulladásgátló és fájdalomcsillapító hatása van. Persze ez attól függ hogy mi a bajod. Így nehezen lehet gyógyítani bármit is ha nem tudjuk mi lehet az oka!Van még egy Diclofenac-ratiopharm gél Fájdalom csillapító hűsítő kenőcs. Próbáld ki de a gyógyszerésztől is kérhetsz előtte tanácsot. Jobbulást és hazaérvén irány a doki!
2014. jan. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!