Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ínhüvelygyulladásom van....

Ínhüvelygyulladásom van. Mikor menjek vele orvoshoz? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Kb. november óta fáj a hüvelykujjam "töve", ha mozgatom, ha nyomom, meg van, amikor így magában is fáj, de az utóbbi csak ma és tegnap kezdett. Novemberben röplabdáztam a suliban, valószínüleg rosszul ütöttem bele, tegnapig csak enyhén fájt, addig nem gondoltam hogy nagy jelentősége lenne, azt hittem, hogy csak meghúzódott és majd elmúlik.

Ezen a héten suliban egész héten röpiztünk és tegnap reggel arra ébredtem, hogy nagyon fáj az ujjam. Borogattam, kenegettem, de ma még jobban fáj.

Szerintetek mikor menjek vele orvoshoz? Nem nagyon szeretném, hogy be legyen gipszelve az ujjam(de ha orvoshoz megyek, tudom, hogy biztos be lesz), mert nagyon szeretem a testnevelés órákat és nem nagyon szeretnék nem ott lenni rajtuk.

Köszi előre is a válaszokat!


2014. jan. 12. 12:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Lehet, hogy csak fáslizzák, de lehet begipszelik...jobb most túl esni rajta kisebb fájdalmakkal, így kevesebb ideig kell pihentetned...de ha tovább húzod, komolyabb baja eshet... ha egyéb kérdésed van ezzel kapcsolatban, írj üzenetet...
2014. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!