Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elkezdett fájni a derekam azt...

Elkezdett fájni a derekam azt mondták, hogy valószínűleg lumbágó. Pihentettem 2hónapig, elkezdtem tesizni és de éreztem nem fájt, a legutóbbi tesi órán már nem is éreztem vissza jöhet még a fájdalom komolyabb megeröltetéstől vagy már vége?

Figyelt kérdés
Most megyek komolyabb edzésre (foci) és félek, hogy visszajön de ha tényleg komolyabb munkát fogok végezni akkor lehetséges, hogy vissza térjen az erős fájdalom?

2014. jan. 15. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:
A lumbágó annyit jelent, hogy idegbecsípődés. Ez többször is előfordul egy ember életében. Ezért nem kell lemondani a mozgásról. Nekem kb 6* volt már, nagyon fáj, de ahogy beakadt az ideg, úgy ki is fog akadni.
2014. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!