Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A bokának az elmerevítése,...

A bokának az elmerevítése, hogyan történik?

Figyelt kérdés

2014. jan. 17. 18:12
 1/4 anonim válasza:

ha azt kérded hogy lehet merevíteni a bokát, egyszerűen: venni kell egy bokamerevítőt, van tépőzáras meg fűzős is, azt kell a lábadra rakni. Abban van x sín ami tartja a bokád, így nem tud oldalra mozogni.

(most törtem el a bokám, én ezt kaptam)

2014. jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A teljes, végleges elmerevítésre gondoltam, ami mütétet igényel. (hallottam,már injekciózásról is.), De pontosabban, hogy csinálják?
2014. jan. 18. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Nem tartozik az egyszerű műtétek közé, de miért nem kérdezed meg az orvosodat aki ezt javasolta? Ilyet nem szoktak csak úgy javasolni, komoly kórelőzménye kell, hogy legyen.
2014. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezt már nagyon régen javasolták nekem. Jelenleg, még nincs orvosom.

Ez egy 1975-ben történö nyíltsebes, roncsolásos törés volt, amít úgy-ahogy megcsináltak. Ezzel a elmerevítésel szeretném fájdalommetesre tenni a következö lépéseimet.

2014. jan. 22. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!