Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Oké voltam ojan béna hogy...

Umaku kérdése:

Oké voltam ojan béna hogy megégettem magam olvadt müanyagal. Lesz vele vlamijen bajom, elfertozothet? Mit kéne csinaljak? #

Figyelt kérdés

#Olvadt müanyagal #égésu sérülès
2014. febr. 2. 01:58
 1/2 ChloeD válasza:
Először is megjegyezném, hogy rémesen zavaró a helyesírásod, ajánlanék a figyelmedbe egy nyelvtan könyvet. Másodszor pedig attól függ, hogy mekkora az égési terület. Égettem már meg magam egy kis darab olvadt műanyaggal, de a fájdalmon kívül semmi bajom nem volt. A biztonság kedvéért szólj valakinek, és ha nagyon nagy, csúnya, akkor mutasd meg orvosnak.
2014. febr. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké ahogy láthatod elég komás állapotban lehettem 1:58-kor. Ennyire nagy probléma lenne? Kösz nem kell a nyelvtan könyved. Köszönöm a választ ;)
2014. febr. 15. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!