Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Labdarúgás űzése közben...

Labdarúgás űzése közben felugrottam és vese tájékon könyököltek hátul, picit bedagadt, piros és nehéz levegőt venni és mozogni, szerintetek van értelme dokihoz menni?

Figyelt kérdés
nem szoktam rohangálni minden aprósággal, csak töréssel, repedéssel max! mert köhögök kettőt nem megyek el... vélemény érdekelne, illetve tapasztalat,..ilyen sérülésem még nem volt... mennyi lehet a felépülés, fájdalmak...
2014. febr. 9. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a vizeletben nincs vér, akkor talán nincs vesesérülés. De lehet bordarepedés, azzal meg úgysem lehet mit csinálni, majd beforr.
2014. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ugyanezen a véleményen voltam, mármint a véres vizeletet illetően! a bordáimat nem érte az ütés, szóval az kizárva..
2014. febr. 9. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!