Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történhetett a csuklómmal?

Mi történhetett a csuklómmal?

Figyelt kérdés
Pár napja rosszul estem tesi órán es azóta fáj a csuklóm nem tudom teljesen előre hátra vagy oldalra mozgatni mert fáj. Beduzzadva nincs nem is piros vagy kék.. Mi lehet? Én a töres repedést kizártam..
2014. febr. 13. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogyan zártad ki a törést-repedést? Radiológus vagy? :)

Mindenképpen menj el orvoshoz, ha nem tudod rendesen mozgatni, az sérülést jelez. Sajkacsonttörés is lehet, amit ha nem ismernek fel és nem kezelnek megfelelően, nagyon csúnya maradványtüneteket okozhat. Nemcsak motorosoknál fordul elő [link]

2014. febr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez volt. 3 nappal később anyám rávett, hogy menjek dokihoz. 6 hét gipsz, mert el van törve. :/ Nem élvezet, de nincs más választásod, irány a doki. Majd írj, hogy milett.
2014. febr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
úgy zártam ki hogy kívülről nem látszana hogy baja lenne és ha el lenne törve akkor legalább duzzanat lenne...
2014. febr. 14. 16:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Nekem volt úgy csuklótörésem, hogy semmi nem látszott kívül, csak fájt mozgatásra. Kb. 2-3 nap csúszással mentem el orvoshoz, mert idegesített a dolog, aztán lett belőle egy szép gipsz.
2014. febr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!