Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogy adjam be úgy a véralvadás...

Hogy adjam be úgy a véralvadás gátló injekciót, hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés
Keresztszalag szakadás miatt műtöttek 5 napja.Már haza engedtek,és magamnak kellene beadnom a szurit.A baj az hogy hasba kell beadni a bőr alá zsírba.Csak az a baj hogy az én hasamon nincs semmi zsír.A szúrás helye sokáig fáj,és be is kékül.Anya is próbálta beadni,de úgy sem volt jobb.Szerinte magamnak jobban fogom tudni csinálni.Hogy adjam be?
2014. febr. 13. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel nincs zsír a hasadon,ne 90 fokos szögben,hanem inkább kicsit döntve kb. 50 fokosban add be,egy határozott,hirtelen mozdulattal.
2014. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csípd össze a hasadon a bőrt, aránylag vastagon. Ha kicsit összeszorítva tartod, érzéketlenebbé válik. És így összecsípve add oda a szurit. Majd engedd el. Kész. Nekem így mutatta az ápolónő.
2014. febr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan adható vállba és combba is. Ahol több bőrt tudsz összefogni, oda add. Én a 2 vállamba felváltva kaptam összesen 20 db-ot. Vállba csak más tudja neked beadni, combba tudod magadnak.

Ahogy írták összefogod a bőrt és nem 90fokban hanem döntve adod be.

2014. febr. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet vállba és combba is, de a combba legfájdalmasabb. Ha anyukád segít próbáljátok meg a válladat.az nem annyira rossz.
2014. febr. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket!Próbáltam kicsit döntve beszúrni,akkor nem fájt, de ugyanúgy bekékült.Megpróbáljuk vállba,hátha úgy jobb lesz.:)
2014. febr. 15. 11:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bekékülés ellem sok mindent nem tudsz tenni. Az azért van,mert a megszúrsz egy kis eret,ami bevérzik a bőr alá. Sajnos erek mindenhol futnak,bárhol "találhatsz".
2014. febr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hason sokkal könnyebben belilul, gyengébb a bőr is. Nekem vállba 2db lilult be. Egye amit a kórházban adtak még, egy pedig itthon. Vállba szerintem nem lesz gond. :)
2014. febr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Anya ma a vállamba adta a szurit,és nem fájt.A helye sem kékült be.Köszönöm mindenkinek a segítséget. :)
2014. febr. 15. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!