Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lupus antikoaguláns diagnóziso...

Lupus antikoaguláns diagnózisos nő egészséges gyermeket ki tud hordani?

Figyelt kérdés
Olyan hölgyeket is kérdezek, akik ezzel a szindrómával terveztek babát (és van tapasztalatuk benne, ki tudták-e hordani, egészséges lett-e a pici, volt-e vmi komplikáció, kihez jártak!)

2013. júl. 16. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Válasz az alábbi linken olvasható (nme tudom létezik-e frissebb):


Antifoszfolipid szindrómáról (Lupus antikoaguláns) a szülész szemszögéből


Forrás: Lupus Egyesület hírlevele, 2003. január


[link]


Sok sikert!

2013. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Köszönöm, de a keresőt én is tudom használni és ezt a cikket már olvastam. (ez a lupus nem az a lupus) Tapasztalatokról szeretnék olvasni, várom a további válaszokat a kérdésemre. Lehet linket is küldeni, persze.
2013. júl. 24. 06:38
 3/3 anonim válasza:
65%
Szia! Nem tudom aktualis-e meg a kerdesed, de en sle-s vagyok, LA pozitivitassal. Van egy egy eves kisfiam, csaszarral szuletett es szules utan trombozisom volt. Akkor derult ki az LA pozitivitas.
2013. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!