Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 3 héttel könyök törés (2...

3 héttel könyök törés (2 héttel gipszlevétel) után normális, hogy még fáj, és nem tudom teljesen kinyújtani?

Figyelt kérdés
Azt se tudom mennyire lehet/kell mozgatni. Az orvos semmit nem mondott.....
2014. febr. 24. 10:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és az orvos mondta, hogy már 1 hét után normálisan összeforrt.
2014. febr. 24. 11:06
 2/5 anonim ***** válasza:
csak gipszelve volt?ez nekem nagyon gyorsnak tűnik.melyik része tört el?
2014. febr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak 1 hétig volt gipszben?? Az szerintem nagyon kevés.Nekem 3 hét volt a gipsz,igaz engem műtöttek is.

Egyébként az, hogy nem tudod mozgatni, normális és az is, hogy fáj..

Nekem egy év volt,mire teljesen ki tudtam nyújtani,frontokat meg még most is megérzi..

Nem fér a fejembe, milyen törés lehetett, ha csak 1 hét gipszet kaptál és nem is operáltak..Mid tört el pontosan?

2014. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az orsó csont tört el.
2014. febr. 26. 14:21
 5/5 anonim ***** válasza:
hát azért az orvosnak mondani kellett volna rá valamit,pl h kell e gyógytorna vagy valami...amúgy még fájhat.nekem műtve volt mert olyan súlyosan törtem el h nekem kicsit mindig behajlik ,nem is egyenesedik ki..
2014. febr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!