Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Normális ha így vérzik az...

Normális ha így vérzik az orrom? El kéne mennem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Pár héttel ezelőtt összeverekedtem az egyik osztálytársammal. Orbavágott és elég rendesen helyben hagyott. Azóta úgy 3-4 naponta mindig csak úgy elkezd vérezni az orrom. Nem csak egy kicsit vérzik, hanem jó 5-10 percig ömlik belőle a vér.

Múltkor amikor a buszon ültem akkor kezdett el vérezni. Pólómról csak úgy csurgott a vér. Nagyon kellemetlen volt, mert mindenki megbámult.. (de senki se segített)

Mit csináljak magammal?


2014. febr. 14. 00:24
 1/4 anonim válasza:
Azt javaslom kerd ki az orvos velemenyet. Nekem ilyen problemaim attol van h vekony a hajszaler az orromban.. De mar 10 eve nem hiszem h neked ez lenne a bajod.
2014. febr. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyszer egy karacsonyfa csucsdiszt veletlen felszurtam. AZ Orromba ez volt a problemam nekem is mint neked de egy honap mulvaelmult csak azota idojaras valtozasnal faj(mert eltort) :) keress fel egy orvost de szamits a flegmasagra (legalabb is nalam ez volt)
2014. febr. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy tudtál egy karácsonyfadíszt felszúrni az orrodba? o.O
2014. febr. 14. 00:47
 4/4 anonim válasza:

Ezen a karácsonyfa csúcsdíszes dolgon szakadok! XD

Bár elégge fájhatott..

2014. febr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!