Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hi, kiraboltak és megvertek....

Hi, kiraboltak és megvertek. A felső ajkamnála bőr össze kellett varni 2cm-en és belül az ínyemet is. Varratszedésre 4 hete kellett volna menni de nem mentem. A varrofonál bennt maradt a bőrbe. Lehet ebből gond?

Figyelt kérdés
a varrófonál felszívodik vagy kilökődik?egy kis csomót érzek de nem fáj.

2014. febr. 27. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet begyullad majd később és kidolgozza magából a szövet, de az is előfordulhat hogy betokozódik és egy kis göb lesz ott.

Úgy tudom használnak olyan fonalat is ami magától felszívódik.

2014. febr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyílván azt kikéne szedni. Felszívódó varrat drágább amit nemiszerveknél és belsőszerveknél használnak.
2014. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a rablás óta nagyon befordultam.nem szeretek emberek közé menni.megpróbáltam kiszedni a varrófonalat de elszakadt.ki tudja ezt ennyi idő után szedni a sebész???nem fáj csak egy kis csomót érzek.
2014. febr. 27. 21:43
 4/5 A kérdező kommentje:
esetleg van valami krém amivel érdemes lenne kenni hogy kilökődjön a varrat?
2014. febr. 27. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
bármit mondunk, emberek közé kell majd menned, ha mentális problémákat okozott a dolog, keress fel pszichológust, mert ha elhanyagolod magad emiatt, akkor az élet összes területén csak romlani fog a helyzeted.
2014. márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!