Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mennyi az esélye, hogy izomsza...

Mennyi az esélye, hogy izomszakadásom van?

Figyelt kérdés

Kedden voltam edzeni, simán végigcsináltam, de a nyújtásnál a bal vádlimba fájdalmat éreztem, mintha begörcsölt volna, pár másodperc volt csak, azóta viszont fáj eléggé. Bár menni tudok, de nem tudom ez mennyire lehet komoly.

Nyomásra érzékeny.


2014. márc. 7. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
"Bekékült"? Ha nem, nem biztos,hogy izomszakadásod van,mert az izomrostok szakadása bevérzéssel jár. Ha járkálsz akkor ez a"bekékülés" elképzelhető,hogy lejjebb, a bokáid körül jelentkezik.
2014. márc. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem kékült be, sem kedden, és azóta sem. Nem is duzzadt, csak fáj ha megyek, és nyomásra is fáj, érzékeny.


Nem tudom tényleg, nem történt még velem ilyen szerencsére, nem tudom mennyire vegyem komolyan.

Meddig normális a fájdalom? És mikor lenne indokolt dokihoz mennem, ha kell?

2014. márc. 7. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy egyszerű izomhúzódás,kenjed be pl. Fastum,Flector,Diclofenac,Voltarennel. Ennek a gyógyulása 1-2 hét. Addig viszont jó lenne,ha pihentetnéd. Ha ezután sem tapasztalsz javulást,akkor menj el orvoshoz.
2014. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszod. Akkor kenem, remélem magától javulni fog, végülis még csak jó 3 napja történt, csodát nem várhatok.
2014. márc. 7. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!