Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most idegösszeomlást kaptam?...

Most idegösszeomlást kaptam? Mennyi az esélye?

Figyelt kérdés

Szóval szörnyen vagyok egy másfél hete. Nem is tudom, pontosan hogy kezdődött, csak idegeskedni kezdtem mindenen. Én alapból olyan típus vagyok aki előre helyezi a rossz dolgokat és képtelen a jókra koncentrálni. Ma már olyan szinten kész vagyok, hogy legalább ötször kiorultam és bőgtem. Tegnap este, meg ma is ollóval vagdosni kezdtem a kezemet. Két napja nem alszom, csak ilyen 2-3 órákat. Mert éjszaka is csak sírok, vagy idegeskedek. Ez egyszerűen elviselhetetlen már. Most azt érzem, hogy engem senki sem szeret, meg már semmi jó dolog nincs az életben. Mintha mindentől megfosztottak volna. Most is már aludnék, ha nem borultam volna ki megint. Szabadulni sem tudok azoktól a dolgoktól, amik nyomaszanak. Soha nem volt ilyen szar napom, hogy ötször sírjak. Mihez kezdjek?

17/l



2014. febr. 26. 19:32
 1/6 A kérdező kommentje:
még annyit hozzátennék, hogy mindenen felidegesítem magam, és enni is alig bírok. egész nap csak egy csomag chips-et és egy szelet csokit ettem.
2014. febr. 26. 19:35
 2/6 anonim ***** válasza:

ez inkább hisztéria ( ez nem irónikusan írtam, van ilyen kórkép)

Idegösszeomlásnál az ember sokkal introvertált lesz. Maga elé merevedő semmi tekintet jellemző és kiégetség jellemző hosszú távon. A "hangos szakasz" viszonylag rövidebb.

2014. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek csak tünetek, van valami okuk is, bánt valami, ami annyira fáj Neked, hogy még ide se merted leírni. Nem lehet a tüneteket kezelni, max. nyugtatóval, de az ok fennmarad, ha 17 éves vagy, nem akarhatsz 60 évig nyugtatókon élni, mert abból már lehet venni egy Porsche Cayenne-t, meg egy 42 lábas Jeannau-t, az egészségügyi károsodásról nem is beszélve.
2014. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hasonlo helyzetben vagyok en is, ma szinte siro gorcsot kaptam es alig tudtam megnyugodni, nekem sincs mar kedvem elni egyaltalan,teljesen ertelmetlen ez az egesz elet..En a nap 24 orajaba idegeskedek folyamatosan, nem tudom miert egyszeruen beteg vagyok es mar beletorodtem. Szivesen beszelgetek veled ha akarsz irj privatot. /L
2014. febr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

javaslok nektek valamit. kezdjetek el valamit csinálni. valami újat. amit gyakorolni kell. amibe belemerülhettek kicsit. és amin belül örömöt találtok. ez lehet sport, jóga(!), zsonglőrködés, valami hangszer, kötés, horgolás bármi. sírás helyett aztán lehet ezt csinálni, mert tényleg örömöt ad.


szóval valamiben építsétek fel magatokat. ez amúgy lehetne a suli is ha már azt csináljátok, de ez gondolom nem hangzik jól.

2014. febr. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak csipszet és csokit eszel egy napig, akkor azért annyira nem túl meglepő, hogy ettől csak még rosszabbul eszel másnap és rosszul is érzed magad. A két nap rossz alvás sem sok. De a többi miatt jobb ha elmész pszichológushoz.
2014. jún. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!