Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tudnátok nekem segíteni...

Tudnátok nekem segíteni abban, hova forduljak, ha balesetből megmaradt hegeket szeretnék eltűntetni?

Figyelt kérdés
Tavaly márciusban történt egy olyan balesetem, hogy keresztülestem egy ajtón, és az üvegrészbe olyan erővel csapódott bele a bal karom, hogy 10 centire szétnyílt. Összevarrták a kórházban, de nagyon csúnyán, és rettenetesen zavar. Szeretnék valami megoldást, ami végleg eltűnteti a karomról az ocsmány hegeket. Lézeres kezelésen gondolkoztam, de a barátnőm lebeszélt róla, mondván oda nem egy alkalommal kell visszamenni, és minden alkalommal ki kell csengetni kb. 20 ezer forintot. Tudnátok nekem javasolni valamit, hova fordulhatnék, amiből viszonylag olcsón megúszhatnám, és újra jól érezhetném magam a bőrömben? Előre is köszönök minden értelmes választ!

2014. márc. 8. 16:01
 1/4 anonim válasza:
Hát tetkó vagy valami ilyesmi.
2014. márc. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de én magamra soha nem tetováltatnék. Másokon tetszik, de nekem soha nem kellene, főleg nem az alkarom belső részére ahol a sérülés van. Nekem az a célom,hogy rendbe legyen hozva, nem leplezni szeretném.
2014. márc. 8. 16:50
 3/4 anonim válasza:
Akkor valami jó krémet javasolnék, vagy itt van egy kérdés ugyanez: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__20068..
2014. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :) Contractubex-szel kentem sokáig, de mivel nagyon csúnyán lett varrva, túl sokat nem segített sajnos. Most találtam itt a neten egy szimpatikus sebészt, aki azt mondta mindenben segít nekem amiben tud, és 2 alkalommal, alkalmanként 10 ezerért megszabadítana teljesen a hegektől lézeres kezeléssel. Annyi lenne a kérdésem, hogy tudtok e valamit erről mennyire fájdalmas, valóban olyan hatásos e mint amilyennek mondják?
2014. márc. 10. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!