Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fájnak a térdeim, az egyik...

Fájnak a térdeim, az egyik nagyon recseg, a másik pedig inkább kattog, és ezt behajlítani sem tudom teljesen. Mi lehet az oka, mit tehetnék? (17/L)

Figyelt kérdés

Régen kézilabdáztam, most lovagolok; ez mellett csak tesiórán sportolok. Lovaglás közben csak ritkán fáj, azzal nincs baj, de egy tesiórai rövid kocogás is elég ahhoz, hogy estére bedagadjon, és kellemetlen legyen, fájjon. Sokszor a futás/mozgás sem szükséges, egyszerűen csak magától elkezd fájni, majd egyszer csak abbamarad.

Ősszel voltam orvosnál, készítettek MRI-t, és kaptam porcerősítőt. Egy darabig ez nagyon jó volt, de kb. az új év óta megint rossz, és csak egyre rosszabb. A bal térdem miatt már leguggolni sem tudok teljesen, nem tudom behajlítani.

Mik miatt lehet ez? És főképp mi lehet a megoldás erre? Nagyon félek attól, hogy esetleg meg kell műteni, mert az a lovaglás végét jelentené :'(



2014. márc. 16. 20:15
 1/1 anonim válasza:
En is pont ugyan igy vagyok. Lovagolok es lovastornazok is. Magától a lovaglastol es a biciklizestol szokott nekem fajni. Regebben sokkal gyakrabban fajt,de miota lovastornazok,mar ritkábban. Egyebkent azt mondják,a lovasoknak elobb-utóbb térd bajuk lesz. En azt ajanlom,Menj gyógy tornára,vagy bármilyen tornára,ami nem ugralos :)
2014. ápr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!