Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon hosszú a nyakam és...

Nagyon hosszú a nyakam és folyton csúfolnak az isiben a srácok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
20 centis a nyakam és 35 centi a kerülete.. folyton piszkálnak a suleeban a skacok :S annyira tréül érzem magam :SS

#nyak #HOSSZÚNYAK
2014. márc. 20. 00:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és hogyan edzhetém be a nyakam? azon gondolkoztam hogy tőkesúlyt, vagy vasmacskát fogok cipelni a nyakamban amikor épp megyek bevásárolni edzés képpen. De jelenleg 1 hete gumipókkal edzem a nyakizmaim.
2014. márc. 20. 00:38
 2/10 anonim ***** válasza:
Nemértem miért baj ha hosszú a nyakad úgy születtél nem tetehetsz róla akik emiatt kicsúfolnak vagy kinevetnek BARMOK! nemkell velük foglalkozni a saját és a családod véleménye számit persze ettől függetlenül edzheted a nyak izmaidat az izmok edzése nagyonis egészséges.
2014. márc. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem pl a fejem hosszúkás egy kicsit és? megvagyok vele elégedve ez számít :)
2014. márc. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

mindent csúfolnak ami elttér az átlagtól. a lényeg, hogy gyere zavarba tőle. maradj laza. valahogy játékosan kellene reagálnod.


de ha úgy látod, hogy van kevés számú kulcs ember, akkor azt is csinálhatod, hogy beszélsz vele négyszemközt(!). Az emberk szemtől szembe általában normálisak. ha többen vannak kevsébé. és elmondod neki, hogy téged ez bánt. és valami olyasmit mondj neki, hogy ne csináld, mert nekem ez rossz. szóval arra hivatkozz, hogy neked ez nem jó és ne arra, hogy ő egy szemét, ha csinálja :D azt is csinálhatod, hogy tanácsot kérsz tőle, hogy ő mit tenne a helyedben.

2014. márc. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ki maradt a "ne". szóval ne gyere zavarba tőle.
2014. márc. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem javult a helyzet..Már a mezőre is kijártam különböző jóga gyakorlatokat végezni hogy megnyugodjak, de ugyanolyan vézna f**z nyakam maradt :( már elnézést a kifejezésért.
2014. nov. 5. 21:24
 7/10 anonim válasza:
Kuki alakú mezővel is próbáltad? Nekem bejött! Menj fel a Google térképre és keress egyet! :)
2014. nov. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! Holnap mindenképp keresek egyet itt a közelben! Triciklivel be lehet jutni ilyesfajta mezőkre?
2014. nov. 5. 22:01
 9/10 anonim válasza:

Nagyon szívesen! Igen, egész pontosan egy elektromos tolószékkel de csak akkor hogyha segélyből veszed.Remélem tudtam segíteni,az enyém is abból van!


F/80

2014. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Fúú köszi! Akkor még szerintem ma este leporolom a nagyfater SZTK-s matchboxát amit a garázsban rejteget a befőttek alatt letakarva,feltöltöm, lemosom és patika állapotban kicsattogok vele holnap a közelben lévő a helyiek által csak péniszplatznak emlegetett elhagyott mezőre! Kikötöm a gépsárkányt valamelyik fához és leülök szépen meditálni, lehet elhívom a kínai osztálytársamat hogy közben akupunktúrázza a nyakamat a nagymuter zsákolótűkészletével..Köszi szépen az ötletet! Remélem egy egészségesebb holnap vár rám és tiszta szívemből gyűlölt nyakamra..
2014. nov. 5. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!