Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet, hogy bordarepedés?...

Lehet, hogy bordarepedés? Vagy mi? Érdemes orvoshoz menni vele?

Figyelt kérdés
Tegnap estétől nagyobb levegővételkor, ágyról való felkeléskor, oldalamra forduláskor, köhögéskor szúr a mellkasom, ill. a tüdőm. Nem erős fájdalom, de néha azért belenyilal. Nem mindig szúr meg fáj, de az esetek többségében. Testnevelés tanárom szerint ez bordarepedés lehet, és annyit modndott, hogy vigyázzak magamra mert jövőhéten vizsga. Szüleim is bordarepedésre gyanakodnak, de a neten utánanéztem a tüneteknek és habár sok igaz, de nem annyira erös a fájdalom. Mi a véleményetek? Esetleg valaki hasonló tapasztalatokkal? Szerintetek érdemes orvoshoz menni vele, vagy esetleg megröngeneztetni?

2014. márc. 25. 17:32
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy semmilyen ütődés, sérülés nem ért, legalábbis emlékeim szerint, de olvastam azt is, hogy gyenge immunrendszer is okozhatja. Ja és 14/f vagyok. Előre is köszi a válaszokat.
2014. márc. 25. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!