Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Erős ütéstől lehet probléma?

Erős ütéstől lehet probléma?

Figyelt kérdés

Hülye voltam, mérgemben beleütöttem párat a falba. Nem ököllel, hanem a csuklóm alsó részével. Ami a papírt is érinti mikor írok.

És ahol a kézfej és a csukló találkozik, bedagadt egy jó nagy cseresznye nagyságban.

Bekötöttem szorító fáslival.

A bőröm ott forró, elszíneződés nincs, fájdalmakkal, de tudok csuklókörzést is végezni. NEm reccsent semmi.


Mire számíthatok?


Azt hiszem elég tanulópénz lesz ez...


Előre is köszönöm!


2014. márc. 26. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Megérte? :)

Egyébként ne végezz csuklókörzést, sem semmi komolyabbat, akkor talán nem lesz semmi gond belőle.

2014. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A fájdalmat jogosnak érzem, mert buta voltam, forrófejű. Zokogtam.


A következményektől jobban tartok.


Persze, pihentetem, csak azért próbáltam, nincs e törés.

2014. márc. 26. 20:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Szedd le róla a fáslit, ilyenkor felesleges. Sőt. Bár nem mintha annyira erősen rá tudnád tekerni, hogy inkább befelé dagadjon, de ott simán tud nyomni ideget, ami viszont kegyetlenül tud fájni.


Nagy kárt nem tudtál csinálni magadban, nyugi :) Inkább próbáld lehúzni a duzzanatot hideg borogatással.

2014. márc. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat.


Mozgatás hatására is fáj. Szóval a gépeléshez is össze kell szorítanom a fogam. :(


Remélem megoldódik, és nem lesz orvos.

2014. márc. 26. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:

És amúgy pontosan hol ütötted, hol fáj? Van egy kis kerek csont a kisujjaddal egyvonalban a csuklódnál. Attól felfelé a könyököd irányában (kb ahol a szerencsétlenek az ereiket szokták vágni) vagy azzal a kis kerek csonttal egyvonalban, inkább az ujjaid irányában?

Ha a könyököd irányában, akkor pikkpakk rendbe fog jönni, ha a kéztőcsontik fele, akkor az fájdalmasabb lehet.

2014. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]


Körülbelül az 1-e számnál, csak a másik oldalt.

2014. márc. 26. 20:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a kisujjadat össze tudod csippenteni a hüvelyujjaddal, és ezt még érzed is, főleg ha holnap reggel is meg tudod ezt csinálni (bár nem tudom, mikor agyabugyáltad el szegény falat), akkor nem lesz semmi baj :D Ha nem, akkor is majd ha lelohad, rendbe fog jönni szinte biztosan.
2014. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Körülbelül 2 órája.


És össze tudom érinteni, de fáj.


Mindenkinek köszönöm, aki válaszolt, reggelre remélem jobb lesz.

2014. márc. 26. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!