Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ebből lehet hallási probléma?

Ebből lehet hallási probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok.^^ 15 éves fiú vagyok, sokat szoktam zenét hallgatni, teljes hangerőn, mindennap, egésznap, ezen a fejhallgatón : [link]


(NÉZD MEG MERT OTT VANNAK AZ ADATOK)


Na meg persze 3.1-es hangszórón, MINDENNAP, EGÉSZNAP.


Számomra a zene ad erőt, és a barátok.^^  Na nem lelkizek itt.

Annyit akarok kérdezni, hogy ez árthat nekem? Amikor leszoktam venni a hedsetet akkor is szokott csengeni a fülem.


2013. okt. 26. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. okt. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ilyen egyszerű válaszra gondoltam volna, hanem hogy meddig szabadna csak, mit nem szabad, stb. . .
2013. okt. 27. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szabad ordíttatni. Ha cseng a füled tőle, az már régen-régen rossz. Még arra is vigyázz, hogy a fül hozzászokik a magas hangerőhöz, szóval megtévesztő lehet, hogy ha sokáig hallgatod, már nem is tűnik olyan hangosnak.


Az irányelvek ezek:

"Kezdje a lejátszást a legalacsonyabb hangerőn.

Fokozatosan növelje a hangerőt addig, amíg kényelmesen, torzítás nélkül hallja a lejátszott tartalmat.

Kerülje a közeli társalgást és egyéb környezeti zajokat is elnyomó hangerő használatát."

Forrás [link]

2013. okt. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. okt. 27. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!