Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mire számítsak? Próbáltam...

Mire számítsak? Próbáltam rendesen megfogalmazni, nagyon ideges vagyok, nem tudom mennyire érthető amit írtam.

Figyelt kérdés
Elestem és eltörtem a kezem. Már több mint 1 hónapja nincs gipszel. A sebész elküldött rehabilitációs orvoshoz, akinek szorítanom kellett a kezét mind a kettő kezzemmel, és azt mondta, hogy nincs erő a kezemven ami el volt törve. Megnyomkodta a kezemet, állítolag megnyomott egy pobtot és fájdalmat kellett volna éreznem de nem éreztem semmit. Elküldött neurológushoz, és azt mondta ne számítsak túlsok jóra. Mit jelenthet ez? Tiszta ideges vagyom mióta hazajottem orvostól csak sírok, nem merek elmenni neurológushoz sem.
2014. márc. 27. 22:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Sérülhetett egy ideg sajnos,ami okozza az érzéskiesést és a kéz gyengeségét. Én azt nem értem,hogy miért nem mersz elmenni a neurológushoz? Már van valami bajod,nem attól lesz,ha megállapítják! Attól,hogy nincs róla papír még az egy létező dolog. Viszont minél gyorsabban mész,annál nagyobb a valószínűsége,hogy még lehet rajta segíteni!!!!
2014. márc. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!