Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltörtem a kezemet mind a 2...

MVikor kérdése:

Eltörtem a kezemet mind a 2 cont eltört. És mütöték vasat tetek bele. Ha leveszik a gipszet lasszan bekel járatni a kezemet de gyurni fogok tudni? Ugy hogy a vas bene lesz a kezembe?

Figyelt kérdés
2014. márc. 28. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tésztát gyúrni igen, az jó lesz gyógytornának.
2014. márc. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:D de most komolya
2014. márc. 28. 14:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Az ént estvérem motorral bukott és neki is össze kellett csavarozni a csontjait. Sokáig késsel villával sem tudott enni rendesen, újra kellett tanulnia fogni. Szerintem a legegyszerűbb, ha beszélsz az orvossal. Ő látta, mennyire ment szét a karod és a javulással is ő lesz tisztában a röntgen alapján. Az biztos, hogy a gipsz levétele után egyből nem mehetsz fekve nyomni.
2014. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
értem de ha vas bene van a kezembe akkor kiszeb sujokal lehet e edzeni 5 kg ???
2014. márc. 28. 14:34
 5/12 A kérdező kommentje:
meg én be is tudom szoritani a kezemet nekem elégé jó dolgozik nem fáj ha beszoritom
2014. márc. 28. 14:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd majd meg az orvost, nem biztos, hogy szabad.
2014. márc. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A gipsz levétele után a kezed olyan lesz mint egy ropi. Az izmok elgyengülnek és kb 2 hét kell hogy újra a régik legyenek.
2014. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2014. márc. 28. 14:50
 9/12 anonim ***** válasza:

Majd fogsz, de nem azonnal. A "vas" ott van, de meg kell várni, amíg teljesen összeforrnak a csontok, nehogy elmozduljon, mert akkor lehet újrakezdeni az egész procedúrát.

Az orvosnak elmondod, hogy te jártál edzeni, többek között súlyzókkal és megkérdezed, hogy ezt meddig kell kihagynod, esetleg ha fokozatosan elkezdheted, akkor mikortól, mekkora kézi súlyzókat szabadna, ilyenek...


Az egyik haveromnak a sípcsontját reccsentették el meccsen (alaposan letalpalta az ellenfél csatára), elég komoly ideig ki kellett hagynia, de már jár megint focizni.

2014. márc. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm ez lelket öntöt belém
2014. márc. 28. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!