Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Inszalagszakadas tunetei?

Inszalagszakadas tunetei?

Figyelt kérdés
tegnap voltunk a praterben, rengeteget hintaztam, fol-le-jobbra-ballra, es mikor kiszalltam az utolso hintabol egyszeruen "eldoltem"... mire hazaertunk (masfel ora) bedagadt es belilult a bokam, nem is birok raallni nagyon mert szur... orvoshoz meg nem mentem, hatha elmulik holnapra...
2014. ápr. 1. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Történt valami konkrét fizikai behatás? Ütés, rándulás stb? Sima túlerőltetés is lehet, bár az nem jelentkezne ilyen gyorsan. Mindenképp menj orvoshoz holnap, illetve ha romlana, akkor még éjszaka az ügyeletre. Nekem a térdemben volt ínszalag szakadás. Nem tudom, milyen ráálni, mert sérülés után vittek is kórházba, ahol be is gipszsínelték. Egy hét múlva mentünk kontrollra, ahol leszívták a térdemből a váladékot, amitől kétszeresére volt dagadva, és szinte fekete volt.
2014. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagyis ráállni. Azt még elfelejtettem, hogy ismerettségi körből hallottam ínszalag sérülttől, hogy rá sem tudott állni, mert nem tartotta meg a térde, gondolom, bokánál is így van.
2014. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi szepen.remelem csak meg van randulva.
2014. ápr. 1. 21:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja es nem utottem meg.csak ahogy en ugye doltem a laban egyenesen maradt
2014. ápr. 1. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!