Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Pont egy hete műtöttek Fehérvá...

Pont egy hete műtöttek Fehérváron keresztszalag-szakadással (patella inas pótlás). Csak egyszer foglalkozott velem gyógytornász, így nem igazán tudom, hogy a varratszedésig mennyit kellene tornázni és pontosan mi?

Figyelt kérdés
Még az is érdekelne, hogy kinek mennyire és meddig fájt a térde a műtét után, illetve minden fontosabb tudnivalóra, ami esetleg fontos lehet (például nekem minden délután hőemelkedésem van). Sajnos hétvégén engedtek ki és elég kevés infót kaptam, hogy mire is számíthatok a vasárnapi varratszedésig...
2014. ápr. 8. 11:47
 1/3 anonim válasza:
Szia! (Bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszolok) Engem Hétfőn fognak műteni, és arra lennék kíváncsi, hogy neked mennyire fájt műtét után, amikor már kiment az érzéstelenítő/altató hatása? Kb mennyi ideig tartott a műtét? Válaszodat előre is köszönöm, és jobbulást kívánok!:)
2014. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Engem altattak, de ahogy felkeltem egyből adták a fájdalomcsillapítót, így a műtét napja volt a legjobb. Utána 3-4 napig nem igazán aludtam, eléggé fájt de elviselhető. Nekem a hanyatt fekvéssel volt bajom. Igazából a tehetetlenség és a kiszolgáltatottság a legrosszabb. A kórházi idő alatt egyedül a csőkivétel a nagyon fájdalmas, arra fel kell készülni.Egyébként váltakozó intenzitással továbbra is fáj a térdem, pedig már 9 napja műtöttek, mondjuk ez gondolom normális... Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok!
2014. ápr. 10. 07:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, a műtét kb. 1,5 óra volt!
2014. ápr. 10. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!