Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit csináljak a karomon levő...

Mit csináljak a karomon levő vágásokkal? Mitől múlnának el gyorsabban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég depressziós voltam év közben, vagdostam magam. Kértem segítséget pszichológustól interneten keresztül, mert a szüleimnek nem beszéltem a problémáimról. Vagdostam is magam, amiről a szüleim nem tudnak... Nem voltak mély vágások, elég szépen gyógyulnak, de azért elég feltűnőek a hegek. Legutóbb kb 1 hónapja vágtam magam, és mire egy vágásom elmúlik (teljesen) az 4 hónap. De most jön a nyár, és képtelen vagyok pulcsiban lenni a 30 fokban. Hogyan tüntessem el a hegeket? Mit tegyek, hogy a vágásaim hamarabb múljanak el? Tapasztalat/tipp? A válaszokat előre is köszönöm! :)

2014. ápr. 24. 20:52
 1/4 anonim válasza:

Tegyél fel karkötőket például..Vagy csuklószorítót..

És esetleg kenegesd testápolóval..Nekem bevált:)

2014. ápr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még várok további tanácsokat :)
2014. ápr. 25. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Radírozd a bőröd ahol vágások vannak, én a sót ajánlom (lehet cukor vagy épp mák is).Egy maréknyi, de kevesebb is lehet egy kevés tusfürdőt tehetsz hozzá és jó alaposan dörzsöld át, persze nem addig, hogy sebes legyen. :D Utána kend be körömvirág krémmel (drogériákban, hipermárketekben, gyógyszertárakban lehet kapni szerintem 500 forintért is találsz, ha jól emlékszem a naturlandos sem haladta meg az 1000 forintot), tudni kell a körömvirág krémről, hogy hámlaszt és nyuktat -> elősegíti a hegek gyógyulását. Ez csak pár tipp, nem tudom, hogy a te bőröd erre hogy reagál, lehet meggyordítja a gyógyulást, lehet nem, nekem segitett.
2014. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom! :)
2014. ápr. 26. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!