Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nekem 18. -évesen harántboltoz...

Gyula1971 kérdése:

Nekem 18. -évesen harántboltozat süllyedésem volt és van is. Egyszer 18. -évesen este sokat gyalogoltam Balatonnál 5-6 km, és utána kicsit fájt a talpam. Reggelre bedagadt a lábfej? Mitől?

Figyelt kérdés
Nem tudom mitől, trauma nem érte. Röntgenen kiderült stress Fractura 2. -metatarsi. Nagy duzzanat volt a lábfejen 2-3 hétig. Miért keletkezik duzzanat, ha trauma nem érte? Miből áll a duzzanat, vízből? Honnan ered az eltört csontból ez a sok folyadék? Jelenleg 40. -éves vagyok, futok mezitláb füves talajon, ettől nem fog eltörni ugyanazon a helyen a 2. metatarsus?
2014. ápr. 29. 19:06
 1/2 anonim válasza:
Nekem is haránt süllyedésem van, már hosszú évek óta, a hosszas gyalogság esetén eszméletlen mértékben fáj az egész lábam, a talpam, bokáig. Bárhová fordultam, azt a választ kaptam, hogy viseljek betétet a cipőben.Ideig -óráig megfelel a betét, de sokat nem tudok gyalogolni így sem,most 60 éves vagyok.Kb.15 éve szenvedek!!!!!!!
2014. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem röntgenezték meg a lábát? Gyerekkorban tudott futni?
2014. máj. 10. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!