Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet bajom abból, hogy dél...

Lehet bajom abból, hogy dél körül veszekedtünk a testvéremmel, aki mérgében jól hátba vágott a jobb lapockámnál, aminek következtében jól előre is dőltem, meg vissza, de nem ütöttem be a fejemet?

Figyelt kérdés
A lapockámnál érzek egy kicsi zsibbadást, ha nekidőlök valaminek, meg egy kicsit fáj az izom (szerintem ez izom) a lapockánál, meg a gerincemnél is mintha nyilallgatna egy kicsit. Viszont fáj a fejem elől a homlokomnál a fejbőrnél és nehéznek is érzem a fejemet, meg mozgásnál belenyilallik hol itt - hol ott. Lehet, hogy agyrázkódást kaptam az előre-hátra dőlésnél? Menjek vele orvoshoz szerintetek?
2014. máj. 6. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, feltétlenül, és még ma.
2014. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Komolyan, szerinted ez agyrázkódás? Se nem szédülök, se nincs hányingerem.
2014. máj. 6. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd, ha nem akarsz, nem kell orvoshoz menned, de szerintem jobb volna, ha látna orvos. Például a testvéred agressziójának is jót tenne, ha kicsit megijedne.


A "nehéznek érzem a fejem" verekedés vagy esés után tipikus agyrázkódásra utaló jel. Nekem már volt ilyen, és örülök, hogy időben látott orvos.

2014. máj. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, így már értem. Jól meg is ijedtem. Nem egyszerű, mert mindenki azt mondja, hogy csak nyavajgok, az agyrázkódás komolyabb tünetekkel jár. Szóval nem támogatják, hogy orvoshoz menjek. Szerintem, ha nem javul, holnap elmegyek, remélem nem lesz késő.
2014. máj. 6. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ijeszgetésnek szántam, és szerintem ne halogasd holnapig. A te életedről van szó.
2014. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt gondolom akkor elmegyek a többiek ellenkezésére is. Ha kiderül, hogy agyrázkódás akkor bent tartanak?
2014. máj. 6. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!