Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehetséges, hogy elrepedt a...

Lehetséges, hogy elrepedt a hüvelykujjam?

Figyelt kérdés
Tegnap a lánymosdóba a kezemre csukták az ajtót.Nem hallottam semmi reccsenést csak arra figyeltem,hogy soha nem fájt még ennyire az semmim,mert nem volt még semmim eltörve és olvasgattam egy picikét róla,de nem találtam semmien tünetekről író oldalt.Nos,ez az eset tegnap olyan fél kettő felé tortént.Ma reggel még mindig fáj sőt talán még jobban is mint tegnap!Nem tudom megmozdítani a fájdalomtol.Apukám szerint nincs eltörve mert akkor kék lenne és duzzadt!Szerintetek a repedés lehetséges?És ha mégis el van repedve akkor,nekem van egészség kártyám akkor avval ingyen megröntgeneznek?Köszönöm előre is a válaszokat! :)

2014. máj. 17. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Röntgen ingyen van, menj el a sebészetre, nézesd meg.
2014. máj. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendeb köszönöm! :)Azért még várok válaszokat!! :)
2014. máj. 17. 09:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el, és nézesd meg az a logikus.
2014. máj. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Röntgeneztesd meg még ma, nem kerül semmibe. Ha törés, akkor minél előbb el kell látni (gipsz), ha nem, akkor meg legalább nyugodtan alszol utána.
2014. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!