Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » SOS mi baja a lábamnak?

SOS mi baja a lábamnak?

Figyelt kérdés

Iskolai előadásra gyakoroltunk és tánc közben cigánykerekezni is kellett.Eddig sose volt baj vele elég jól megy de most színpadból kiállt valami tüske én meg pont a cigánykerék közepén voltam mikor beleszúródott a kezembe emiatt elengedtem magam és ráestem a jobb lábamra.De nem a talpamra estem hanem a kisujj felőli oldalára a lábamnak szóval elég fura szögben volt mikor ráestem.Felállatam folytattan tovább de már mikor felálltam éreztem hogy valami nincs rendben.Sajgott az a rész ahol ráestem és ez az egész lábfejemre kisugárzott.Szinte nem is tudtam ráállni a lábamra csak ha a belső oldalára álltam.De így is még mindig sajgott egyre jobban és egy fél óra múlva már kisugárzott a térdemig.Nem tudtam így folytatni a táncot így hazabicegtem és most jegelem de nem segít.Egy kicsit meg van dagadva de főleg a kislábujjam felőli lábközépcsontomnál.A kislábujjamnál van leginkább megdagadva de egy egész csíkban fáj alatta.Már vagy fél órája fekszek és jegelem de nem akar múlni a fájdalom borzalmasan sajon mintha egy kést döftek volna a lábamba és bokámig sokszor pedig a térdemig nyilall a lábam.Nem hiszem hogy eltört volna mert tudom mozgatni csak nehezen és fájdalmasan.Meg sincs nagyon duzzadva csak egy kicsit szóval nem ilyen duzzanat.Mi lehet a lábammal?

14/l



2014. máj. 30. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
De miért nem mész orvoshoz vele könyörgöm??? Simán lehet pl. részleges szalagszakadás vagy akármi...
2014. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg kell röntgeneztetni, majd akkor kiderül, hogy mi lett vele, menjetek el a sebészetre.
2014. máj. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elmennék én de a szüleim szerint csak 'beütöttem' és estére rendbejön.Azóta is pihentetem és próbálom nem mozdítani de nem változik sőt sokszor még jobban sajog.Ráállni pedig még mindig nem tudok..
2014. máj. 30. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!