Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokarándulás után normális?

Bokarándulás után normális?

Figyelt kérdés
Már egy hónap eltelt, de még mindig fáj napi rendszerességgel az érintett lábam és dagad is. Sajnos nem volt módom az előírt ideig pihentetni, de már elég sok idő eltelt. 2 hétig fásliztam. Van, hogy nap végére annyira fáj, hogy fájdalomcsillapítót kell rá bevennem.

2014. máj. 31. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
2011 márciusában rándítottam meg a bokámat, a mai napig hetente kb. három napot fáj, és dagad is, ha nem dagad, akkor is dagadtabb, mint a másik. :/
2014. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó kilátások. :(((
2014. máj. 31. 16:02
 3/5 anonim válasza:
Nekem teganpelőtt nagyon megrándult.Az orvos aztmondta,hogy lehet hogy több hétig v egy hónapig fájni fog valszeg.Nekem rendszeresen kell jegelni,bekenni stb.Szerintem megkéne nézetni ott talán több minden kiderül.
2014. jún. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor készült róla röntgen meg 2 orvos megvizsgálta. Azóta meg nagyon figyeltem arra, hogy ne sérüljek rá. Sajnos 4 óra hosszába telt, mire végeztem a traumán, amit még egyszer nem engedhetek meg magamnak a munkarendem miatt. Kenegetem tovább Flector géllel, majdcsak jobb lesz.
2014. jún. 1. 12:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, elmozdultak a bokaszalagok a rándulás miatt.Menj el csontkovácshoz, aki visszamasszírozza a helyére. Én kb 2 hónapig szenvedtem vele, aztán a csontkovács 20 perc alatt helyre tette, azóta semmi gond vele.
2014. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!