Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokaficam általában mennyi...

Bokaficam általában mennyi idő alatt jön rendbe?

Figyelt kérdés
Tegnap este elestem nagyon rondán. Ma reggel elmentünk röngenre,a jobb lábamon az egyik lábujjam eltört,de nem mozdult el,így csak bekötötték(1 hét múlva leveszik). A másik lábamon a bokám kificamodott.Nagyon fáj,és nagyon rossz volt az időzítés,mert idén nyáron mentem volna tánctáborba de emiatt nem mehetek.=( Ez általában mennyi idő amíg teljesen rendbe jön? 12/L
2014. máj. 31. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Változó! 2-4 hét alatt simán tudsz már menni, 6 hét után futni, 8 hét után bármit csinálni
2014. máj. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legalább 1 hétig fáj, dagad, utána fokozatosan javul, nekem 1 hónap kellett a teljes gyógyuláshoz.
2014. jún. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!A suliban már megterveztük,h mi legyen csak akkor sétálok ha muszáj,de egyébként ülnöm kell.Meg persze év végéig fel vagyok mentve tesiből.Már nagyon várom h újra rohangálhassak. =)
2014. jún. 1. 08:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Most is rohangálhatsz csak nagyon fog fájni! :D

Amúgy a futással legalább 6 hetet várjál. Addigra az izmok, izületek, szalagok rendbe jönnek! :)

2014. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!