Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha valaki fehéritőt iszik az...

Ha valaki fehéritőt iszik az meghal azonnal?

Figyelt kérdés
Ha valakinek a szájába kerül egy kis fehéritő az azonnal meghal?
2014. jún. 3. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ha a szájába kerül egy kicsi, akkor a szája fog fájni


ha sokat iszik, akkor az rohadt fájdalmas halál lesz

2014. jún. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy meghal.

A kollégám még gyerekkorában ivott sósavat. A légcsövét teljesen szétmarta, annyira, hogy éveken át műtétekre volt szüksége, hogy legalább annyira helyre tudják hozni, hogy szilárd táplálékot is tudjon enni. 52 éves volt (pár éve) amikor egy újfajta műtétnek köszönhetően újra megműtötték, hogy ne szenvedjen tovább a gyerekkori balesete miatt.(mindig gondjai voltak az evéssel, sokszor ha nem figyelt, hogy apróra vágott ételt egyen, akkor elakadt, és mehetett a kórházba újra és újra.


Nyilván ha valaki fehérítőt iszik, és nem jön időben a segítség akkor iszonyú fájdalmakat él át mire meghal..De ha jön időben segítség, akkor élete végéig kínlódni fog az utóhatásaival.

2014. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy meghal. Nagy valószínűséggel egész életére megnyomorodik és majd csöveken keresztül táplálják.

Ha "csak" a szájába kerül, akkor a száját marhatja szét.

Miért ez a kérdés egyébként? Remélem, nem történt ilyen senkivel sem!

2014. jún. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én akarom megcsinálni véget akarok vetni az életemnek.
2014. jún. 3. 10:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát így csak megnyomorítod magad.
2014. jún. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
#4 te hülye vagy, már ne is haragudj ... ezt a halálnemet régen a cselédlányok választották ... szörnyű kínok közt haltak meg
2014. jún. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet ne csinálj hiszen csak egész életedbe szenvedni fogsz és egyáltalán nem biztos hogy meghalsz. Mielött ilyen hülyeséget csinálnál jól gondold át mert hidd el nem éri meg ilyen fájdalmak közt meghalni vagy egész életben szenvedni.

Egyébként megkérdezhetem a nemed és a korod?

Szerintem keress fel egy pszihologust vagy elmondhatod egy olyan személynek a problémáid akihez közel álsz. ha szretnéd írhatsz nekem is privit és mesélhetek magamról hogy miken mentem keresztül.

Nem a halál a legjobb megoldás ha néha úgy is tűnik.

Sok erőt és kitartást!!! 19/L

2014. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Ha tényleg meg akarsz halni, akkor se ezt a módot válaszd. Gondold át alaposan az egészet!
2014. jún. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Hahó Kérdező! Mi van veled? Remélem nem ittál fehérítőt...
2014. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 csendes mark válasza:
Sztem megdöglött
2018. okt. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!