Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a bokámmal? Mennyire...

Mi lehet a bokámmal? Mennyire lehet súlyos lehet ez a sérülés? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ma reggel miután elindultam az iskolába, még nem messze jártam a házunktól, amikor az egyik kereszteződésben a járdaszéléről rosszul léptem le. A bokám megroppant. Alíg bírtam rállni. Visszafordultam és a nagy fájdalmak mellett is hazajöttem. A lábamat felpolcoltam. Először jegeltem, majd borogattam. Fájdalomcsillapítot már vettem be. A fájdalom nem enyhül.


Mit tehetek még? Mi lehet a bokámmal? Megrándult vagy el is törhetet? Menjek el vele orvoshoz?



2014. jún. 4. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el vele orvoshoz!
2014. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem valószínű, hogy eltört, a boka azért nem olyan könnyen törik. Viszont a szalagok sérülhettek, jobb, ha orvoshoz mész vele.
2014. jún. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bizony el kéne menni orvoshoz. Akár le is törhetett belőle egy darab, vagy valóban lehet szalagsérülés is. A későbbi gyógyulás szempontjából egy töréssel kb jobban járnál. Röntgen! Jobbulást!
2014. jún. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A fájdalom még mindig nem enyhült. Holnap tudok elmenni orvoshoz. Ezt meg is fogom tenni. A falu háziorvosa (mind a felnőtt háziorvos valamint a gyermekorvos is) a falu másik végén, még a legközelebbi szakorvos 2 településsel és mindegy 15 km-re rendel. A baleset meg kb. 5 perce a házunktól történt.
2014. jún. 4. 18:52
 5/8 A kérdező kommentje:
A válaszokat és a jókívánságokat köszönöm!
2014. jún. 4. 18:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Kórházba menj, baleseti osztályra. A háziorvos nem tud ezzel mit kezdeni.
2014. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek abban, hogy a háziorvos felesleges kitérő, baleseti sebészetre kéne menned.
2014. jún. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam orvosnál. Az orvosi vizsgálatok után megállapítást nyert, hogy részleges bokaszalag-szakadást szenvedtem. Két hétig fekvőgipsz lesz a lábamon.
2014. jún. 6. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!