Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valakinek van elképzelése,...

Valakinek van elképzelése, hogy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Esti műszakos voltam életemben először, este 10-től reggel 6-ig dolgoztam, amikor hazaértem és lehámoztam a zoknimat észrevettem, hogy a vádlim belső oldalán kb 10 centis foltban elpattantak a kapilláris ereim, érintésre kicsit fáj, az egészséges szövetekhez képest melegebb ez a piros felület. Biztosan nem mentem neki semminek. Kertészkedtem, úgyhogy a 8 órás munkából negyed óra volt, amit ültem. A tippeket megköszönném.

2014. jún. 17. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Orvos? Talán az orvos aki hosszú évekig tanul megtudja mondani? Jah nem inkább kérdezzük meg gyakorin. Ott biztos több az orvos! Idióta!! Menj szavazni arra jó vagy hogy mások megéljenek belőled..
2014. jún. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
2014. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves válaszadó, köszönöm szépen kedves szavaidat, melyekre ezúton szeretnék emberi hangnemben válaszolni. Bármilyen hihetetlen, az orvos számomra is az első gondolat és tekintve, hogy édesapám belgyógyász az első telefon hozzá futott be. Ámde látatlanban természetesen neki sincs könnyű dolga a munka mellett, így az ő válaszát csak estére várom. Viszont addig is szeretném tudni, hogy a felpolcoláson kívül tehetek-e mást is. Sajnálatos módon a háziorvosom 200 km-re van az albérletemtől így kérlek értsd meg, hogy nem is olyan egyszerű ugrabugrálni egy piros folt miatt. Ami jelen esetben még azt sem tudom, hogy súlyos-e avagy ettől még nyugodtan dolgozhat az ember és nem kell szabadnapot kivennie. Én dolgozni akarok és nem lazsálni, lehet, hogy ez egyesek számára érthetetlen...

Mindazonáltal pedig 24 órás alvásmegvonás után szeretném megköszönni azt a hangnemet, amit én még nem ütöttem meg egyetlen emberrel sem, de ez sem engem minősít. További szép napot kívánok neked.

2014. jún. 17. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!