Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ferrodol szag jött a kuplungom...

Leander0101 kérdése:

Ferrodol szag jött a kuplungomból 3 hónapja lett cserélve a kuplung idáig nem volt semmi gond nem kínoztam van valakinek elképzelése mi lehet az oka? Egyébként nem csúszik teljesen jól működik

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószinű nem tudsz rendesen váltani és elégeted szép lassan.
2013. szept. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van, és nem azért mert nem tudok váltani, nem is váltás közben van.

Mikor meghajtom, kihúzatom a motort, utána érzem.

2013. szept. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan szag csak akkor lehet ha elcsúszik a lamella. Az meg ha minden rendben van csak a váltáskor van.
2013. szept. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért van mert az új ferodolnak idö kell a bekopásra, ami esetleg lehet tőbb honap is.
2013. okt. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
xD
2013. okt. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Azért van mert az új ferodolnak idö kell a bekopásra, ami esetleg lehet tőbb honap is."

Akkor az új autót eladás előtt "kuplung" ügyben bejáratják?? Vagy nem új kuplunggal adják el??


Valószínűleg mégis csak csúszik az! Kuplugpedál holtjáték van még?? Mert azért az tény, hogy beépítés után van egy relatíve gyorsabb változás, utána kell állítani.

2013. okt. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A ferodolszag oka mindenképpen a csúszás. Nekem is ez volt, és kuplungcsere után is csinálta. Mígnem meg nem találtam, hol kell állítani a kuplungon. A csúszást észrevenni szinte lehetetlen mert csak akkor csinálta amikor odaléptem, az erő nem hiányzott. Az van hogy a összezár ugyan a szerkezet de nem elég a rugóereje a nagy nyomaték átviteléhez. Keresd meg az állító csavart és állítsd rajta! Nálam a pedál és a kuplung munkahanger között van.
2018. márc. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!