Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egy héttel ezelőtt megnyomtam...

Egy héttel ezelőtt megnyomtam a bordám és fáj, van valami teendő?

Figyelt kérdés

Egy héttel ezelőtt egyik osztálytársammal hülyéskedtünk és rádőltem a hátára a bordámmal ő meg megemelt. Utána ez nagyon elkezdett fájni alig tudtam felülni meg előre dőlni meg húzódszkodni illetve mindig éreztem hogy fáj. Eltelt egy hét mostmár csak akkor érzem hogy fáj ha kicsit bedőlök vagy

húzódszkodok, tehát sokat enyhült. Igazából annyira nem fáj csak elég kellemetlen. Kell erre valami gyakorlatot csinálni? Van ilyenkor valami teendő? A húzódszkodást folytathatom?



2014. jún. 20. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Mutasd meg a háziorvosotoknak!

Inkább feleslegesen menj egy kört.., biztos tanácsot ad majd, hogy mikortól tornázhatsz.

2014. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ne várjak még vele egy hetet? Azért annyira nem hiszem hogy megnyomtam. Meg szüleim is aztmondták hogy ez nem olyan nagy dolog nekik is volt már hasonló és hogy úszni kell rá. Valójában csak kicsit kellemetlen meg érzem.. De rengeteget enyhült.. volt olyan amikor csak húzódszkodáskor éreztem.
2014. jún. 20. 12:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Innen ezt senki nem tudja megmondani, ha jobban érzed magad, jó jel, ha nyugtalan vagy emiatt, inkább mutasd meg!

Ha a szüleid nem látják annyira komolynak, akkor vársz egy hetet, emelett én inkább pihentetném.

2014. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!