Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Konditeremben túlterheltem...

StanK kérdése:

Konditeremben túlterheltem magam bicepszezés közben. Megrándulhatott valami izom a mellkasomban. Mennyi idő alatt múlik el? 5 napja nagyon fáj.

Figyelt kérdés
Állva egyenes rúddal bicepszeztem a konditeremben, a végén már nem tudtam a súlyt megemelni és teljes testből próbálkoztam nem csak bicepszből. Egyszer csak belém nyílalt a fájdalom és begörcsölt a jobb mellkasom. Azóta nagyon fáj, főleg a szegycsonttól jobbra, jobb oldalt egészen a hátul a gerincemig. Mi lehet ez? Valami borda közi izom rándulás? Mivel kezeljem? Mennyi időbe telhet a gyógyulás?

2014. jún. 23. 09:43
 1/1 Hanák Tamás válasza:
Valószínűleg túl terhelted magad és az izmaid gyengék voltak a súlyhoz képest ez csak egy rándulás várj 1/2 hetet és ha nem változik semmi menj el Oroshoz
2014. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!