Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Leugrottam eléggé magasról és...

Leugrottam eléggé magasról és azóta fáj a bal lábszáram. Lehet ínszalag szakadás vagy izomláz? Fáj amikor lépek nagyon. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Olyan mint mikor izomlázam van, legalábbis hasonló,de ez nem múlik el ha rádolgozok, mint pl más izomláznál.Annál jobban fáj minél többet megyek,már szinte sántikálok.Egész le fáj oldalt az izomnál, akkor is ha hozzáérek és ha lépek.

Mit tegyek rá hogy elmúljon.Pihentessem sokat?


2014. júl. 1. 14:43
 1/2 anonim válasza:
Ha már szinte sántikálsz, akkor nem hiszem hogy elég lenne az hogy pihenteted. Én azt javaslom, maradj egy napot otthon , és még a házon belül se mozogj, csak ha nagyon muszáj. Reggel készíts magadnak mindent oda, és másnap reggel, nézd meg mennyit javult. Ha teljesen elmúlt, akkor minden rendben, de ha még mindig fáj, fordulj orvoshoz. Nem tudom melyik orvoshoz szokás ilyenkor fordulni, de talán sebészet, de kérdezd meg ismerőseidet is, hátha ők jobban tudják. (És az izomlázat nyugodtan kizárhatod, attól függ hány napja tart ez)
2014. júl. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gergő Petrányi válasza:

Maradj otthon, nézzél TV-t...

Ha nem javul szerintem menj a Balesetibe (ha pesti vagy)

2014. júl. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!