Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hol lehet találni SZTK alapu...

B.Ági kérdése:

Hol lehet találni SZTK alapu gyógytorna lehetőséget Pécsett?

Figyelt kérdés
Két hete eltörött a bal felkarom. Megműtötték, összeszegecselték. Most kontrollon az orvos annyit mondott, hogy szépen javul, a varratot már ki is vette. Gyógytornára adott beautalót. Komolyan szertném venni, de ez a kórház sajnos igen messze van tőlem és a napi /vagy gyakori/ odataxizás túl költséges lenne. Tudtok valamit javasolni, hogy esetleg hol láthatnék a neten ilyen gyakorlatokat?
2014. júl. 4. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ha tömegközlekedési eszközzel mennél? Azt hiszem, térítik ilyen esetben a ktg-t. Nem biztos, hogy amit a neten találsz, az jó lesz, vagyis inkább gyógytornászhoz kellene menned, mert nem biztos az sem, hogy ha magadnak csinálod, az megfelelő. Nem hiába adta a beutalót, és nem azt mondta hogy otthon tornázz.
2014. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mint ahogy írtam a felkarom tört el és egy autóbuszon még nem tudok kapaszkodni, fogóckodni.
2014. júl. 4. 13:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Még azt írnám hozzá, hogy én egyedül élek, tehát nincs kísérőm.
2014. júl. 4. 13:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Már találtam.
2014. okt. 2. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!