Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért nem megy a lélegeztetés?

Miért nem megy a lélegeztetés?

Figyelt kérdés
Ma próbáltam tanfolyamon és nagyon nehezen sikerült 2-t befújni a bábu orrába. Elvileg be kell kapni az egész orrot, úgy csináltam mégis mindig volt vmi baj....nagy nehezen sikerült de még mindig nem tudom hogy pontosan hogy kell
2014. júl. 4. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem hajtod hátra a fejet, akkor nem fog menni. A másik lehetőség az, hogy a száddal nem sikerült légmentesen zárni a bábu orrát, és elszökött a levegő. Egyébként az alapszintű újraélesztési ajánlásokból kivették a kötelező befúvásokat, így ha csak mellkaskompressziót csinálsz a szaksegítség kiérkezéséig, az is teljesen rendben van. Ha vizsgán ezért vacakolnának, akkor dugd az orruk alá az ERC ajánlást: [link]
2014. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez is kell vizsgára...és amugy is én járok rosszul ha még ott okoskodok előttük, amugy meg hátrahajtottam a fejét meg be is csuktam a száját..lehet nem kaptam be teljesen az orrát, de amugy se tudnám hol gyakorolni szóval ez is csak a szerencsén fog múlni
2014. júl. 4. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!