Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Agyrázkódás? Mit csináljak?...

Agyrázkódás? Mit csináljak? Tanfolyamra járok, és pénteken a szünetben kinnt álltunk a suli előtt a lépcsőn, amikor váratlanul nekem jött hátulról egy jó nagy darab pasi, úgy, hogy bal oldalt a lapockámat és a fejemet a tarkómnál megütötte.

Figyelt kérdés
Mintha szándékosan erősen nekem jött volna.Péntek estére el is kezdett fájni a fejem a tarkómnál, a lapockám nem fájt. Tegnap egész jól elvoltam, csak egy kicsit fájt a fejem bal oldala, de fent a tetejénél. Ma viszont úgy ébredtem, mintha nyomás lenne a fejemben, és nem akar elmúlni, hiába vettem be egy Algopyrint. Hülyén érzem magam, de nem szédülök, nem hánytam, csak éppen olyan bizonygtalan. Ez agyrázkódás? Mit csináljak? Menjek el a Balesetire vele?
2014. júl. 13. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Bár erre nemigen tudnak mit mondani, legfeljebb csinálnak egy kis ideggyógyászati vizsgálatot. 2-3 nap alatt a pontosan diagnosztizált agyrázkódás után is elengedik az ember a megfigyelőből.
2014. júl. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mintha balesetein bármit csinálnának vele, de azért nézesd meg.
2014. júl. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Így most nem tudom eldönteni, hogy érdemes-e fél éjszakát a balesetin töltenem emiatt. A családomban szinte mindenkinek van ma valami baja a front miatt. Nem lehet, hogy szimplán attól van ez?
2014. júl. 13. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!