Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Júli 19. -én Voltam a Balaton...

Júli 19. -én Voltam a Balaton átúszáson. Erre most fáj a lábfejem oldalt a sarok mellett (Talán húzódás, nem tudom). Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Azért fura a dolog, mert úszástól nem várnék ilyen sérülést. Eléggé fáj még mindig, bicegve lépcsőzök. Ötlet? 27/F
2014. júl. 22. 13:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy akkor fáj különösen ha fel-le hajlítgatom a lábfejem.
2014. júl. 22. 13:47
 2/3 anonim válasza:
(En megusztam!:D) Nekem volt hasonlo "tunetem" tul sok edzes miatt, egy masfel het pihi utan meg sem ereztem. Lehet, hogy felkeszuletlen voltal, vagy nem jo a labtempod ? Nem tudom, a lenyeg hogy kimeld, es szerintem semmi bajod nem lesz. Vagy nalunk a sportmasszorhoz is szoktak ilyen miatt menni.
2014. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Én is végig úsztam a dolog ellenére :) És igazad van, picit felkészületlenül mentem (6x voltam uszodában előtte) Sajnos többre nem volt időm :(
2014. júl. 22. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!