Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Törött kézközép csont, meddig...

Törött kézközép csont, meddig kell gipszben lennie?

Figyelt kérdés

Tegnap megműtötték a kezemet a kisujjhoz tartozó kézközép csont tört el. Most gipszben van a kezem, azt mondták 2-3 hétig gipszben is lesz. A kérdésem hogy ha másfél hét mulva leveszem a gipszet összeforrnak a csontok? Muszáj lenne mivel augusztus 1-től melózok...

Előre is köszönöm.



2014. júl. 23. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd le, nem véletlenül tették gipszbe.2-3 hét semmi kibírod simán,ha meg olyan a munkád hogy nem tudod csinálni gipszben akkor táppénz.És ha leszeded a gipszet akkor is gyenge lesz a kezed sőt nagyobb bajt is csinálhatsz vele..Tudom miről beszélek 12 hétig volt gipszben a kezem sajkacsonttörés miatt én is legszívesebben leszedtem volna de inkább kibírtam.és olyan a munkám nekem is hogy nem tudtam dolgozni.szóval a 2-3 hét az semmi,munkahelyen megértik
2014. júl. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, de én diákmelón lennék. Valami más megoldás nincs, a gipszen kívül, amivel használni tudom a kezem?
2014. júl. 23. 10:49
 3/3 anonim válasza:
Hány erre vonatkozó kérdést fogsz még kiírni? Igen leveheted a gipszet, aztán megnézheted magad ha még jobban megsérülsz.
2014. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!