Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Segítség! Üvegszilánk ment a...

Segítség! Üvegszilánk ment a nyelvembe, de nem merek anyuéknak szólni! Hogy tudom kiszedni?

Figyelt kérdés

Rettenetesen fáj, szúr és vérzik is kicsit! Tűvel ki lehet szedni? Az nem fog nagyon fájni?

Kérem gyors ötleteket írjanak!


2014. júl. 27. 12:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Megprobalhatod cellux-xal. Tapaszd a nyelvedre es huzd le. Hasznal a szalkakra. Viszont doktor tobbet erne.
2014. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Jajj, bocsánat.. csak fogászati ügyelet nincs, meg néztem a neten.

Oda elmehetek 11 évesen egyedül is? Nem fognak szólni anyuéknak? :O

Most épp jegelem.. ettől kicsit jobb!

2014. júl. 27. 12:38
 13/26 anonim ***** válasza:

És mit mondasz a szüleidnek, hova mész? Ugyanmár, nem hinném, hogy akkora bűn egy szilánk. SZólj a szüleidnek. Ha normálisak, akkor nem verést kapsz, hanem visznek az orvoshoz.

De hogy került oda az a szilánk? Hol járt a szád, hogy félsz, hogy megvernek?

2014. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Jeget nyomni ra nem jo. Csak beljebb hatolnak a szilankok.
2014. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Menj ügyeletre?

Amúgy meg miért vernének meg? Akkor is megvernek ha belázasodsz?

2014. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Na jó leírom.Nem akartam, mert szégyellem magam!:(

Anyuék átmentek mamához, de előtte csinált sóskalevest.De én azt nem szeretem, apu viszont azt mondta csak azt ehetek míg haza nem jönnek.

Már kezdtem nagyon éhes lenni, de nem bírom megenni a sóskalevest ezért elővettem egy üveg lekvárt, de az lecsúszott a pultról és egy kicsi üvegrész lepattant a széléről.Alig lehet észre venni, jól meg is néztem, hogy nem eset e bele, de semmit se láttam ezért megkentem egy kenyeret vele. De mégis csak volt benne :( éreztem hogy megszúrja a nyelvem..egyből mentem a tükőrhöz és látszik is egy picike a nyelvem bal oldalán :(

Tuti meg fog apa verni, mert nem fogadtam szót és mert nem elég hogy összetörtem a lekvárt de utána ettem is belőle :'(

2014. júl. 27. 12:51
 17/26 anonim ***** válasza:
Ha nem akkora trogerek ezért csak nem vernek meg...
2014. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Drágám, szólj nekik nyugodtan! Apád csak nem lehet akkora állat, hogy ezért megver.
2014. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Keresztanyu elvitt az ügyeletre és nagy nehezen kiszedték.Szerencsére egy pofonnal megúsztam, de nyelvem még mindig úgy fáj, mint, ha benne lenne :(
2014. júl. 27. 15:06
 20/26 anonim ***** válasza:
Szegénykém.Nem normálisak a szüleid az is biztos :(
2014. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!