Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Létezik olyan krém vagy...

Létezik olyan krém vagy valami, amivel ha bekenem a bőröm gyorsabban löki ki a szilánkot?

Figyelt kérdés

Apró üvegszilánk van a talpamban. A járásnál nem zavar, de nyomásra érzem, hogy benne van, szúr. Próbáltam, de kiszedni nem tudom és most orvoshoz se tudok elmenni.

Mivel gyorsíthatom a természetes kilökődést?



2014. júl. 24. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem sok esély van, hogy kilökődik. Esetleg sok áztatás. Nekem is volt ilyen, de nekem több darabban volt. A barátnőm a koliban kiszedte nekem úgy, hogy áztattam, felpuhult a bőr, alkohollal lekezelve kiszedett egy darabot, aztán megint áztattam etc. Amíg ki nem szedte az összeset.


Szóval kérj meg valakit, hogy mielőbb szedje ki... Nekem be is gyulladt egy idő után. Nem biztos, hogy kijön magától... De azért ha nem tudsz megkérni senkit, akkor az áztatás is jó, sőt jobb, mint ha bekened krémmel. Tudtommal egyébként nem is létezik ilyen krém...

2014. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Azota voltam sebeszeten, ott azt mondtak ki kell vagni es osszevarrni, elojegyzesbe vettek :(
2014. aug. 16. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!