Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kb. egy héttel ezelőtt elestem...

Kb. egy héttel ezelőtt elestem biciklivel és a térdem lehorzsoltam és mikor hozzá nyúlok nem érzem egy részét miért van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kb. egy héttel ezelőtt elestem biciklivel és a térdem lehorzsoltam,de ez már kezd gyógyulni Hidrogénnel szoktam bekenni mert az orvos ezt ajánlotta,bár orvos még nem látta,csak anya dolgozik korházban és azért,csak horzsolás és szerintünk semmi baja,csak belilult meg még pár színben játszik és feldagadt:/ És ahol feldagadt egy részén nem érzem a térdem ez attól lehet hogy feldagadt és majd elmúlik vagy esetleg más komolyabb baja van? Szüleim szerint majd elfog múlni később.(Vagyis mikor oda nyúlok nem úgy érzem mint a másik térdemen.)
2014. júl. 30. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A dagadástól van szerintem, borogasd.
2014. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben Köszönöm a választ:)csak picit már megijedtem,hogy így marad:)
2014. júl. 30. 15:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez ugyan így biciklivel elestem nekem kb 4-5 hónapja történt de még mindig nem érzek semmit valószínüleg a porc vált le.
2016. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!