Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szép estét! Elvágtam ujjam 2?

I.B.T. kérdése:

Szép estét! Elvágtam ujjam 2?

Figyelt kérdés

már le van kezelve, nem vérzik, reggel történt

este ha ráfekszek (be van kötve) felszakadhat a seb? arra felkelek? el lehet vérezni így álmomban vagy felébreszt a testem?

mivel elég mélyre ment szerintem, ezért néhány nagyobb ért is átvágtam (kicsit még most is megvan dagadva, elég sok vér kijött), az lenne a kérdésem, hogy hogyan gyógyul be egy ér? be tud gyógyulni úgy az ujjam, hogy olyan lesz mint régen? mozgatni, stb...?

érzek vele, tudom mozgatni, kicsit még kékes, sötét, vettem be egy Algopyrint ( ezt az ampullásat amit meg kell inni)


köszönöm a válaszokat!



2014. júl. 31. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Elég nehéz erre úgy válaszolni, hogy nem látjuk a sebet. az is lehet, hogy varrni kéne. ki tudja mi lesz vele az este.
2014. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!